Image Hosted by ImageShack.us
Kategorie: Wszystkie | FOTOGRAFIE | OŁÓWEK | RÓŻNE
RSS
poniedziałek, 28 grudnia 2009
Nimfa.

.

.

Olympus.

 

Las. Tegoroczne wakacje. Większość czasu spędziłam w lesie chyba.
***
Koniec roku się zbliża, podsumujmy więc. Wypadałoby. Był przebojowy. Czy może bardziej przełomowy. Taa.
A skoro trzeba załawić wszystkie niedokończone sprawy.. Mam jedną w gruncie rzeczy niedokończoną, ale nie warto.
A oprócz tego dokończę zaczęte rysunki.

środa, 23 grudnia 2009
Zeszłoroczne.

Aparat: Olympus C-5050

Wiola, zeszłoroczna zima, słonecznik i elektrownia w tle. Lubię takie industrialowe klimaty. Powiem tyle: było wtedy cholernie zimno i ręcę mi zamarzły, ale warto było :D
***
Świętaaaa! Jutrooo! :D

13:17, nocturna23 , FOTOGRAFIE
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 21 grudnia 2009
Street.

.

Aparat: wspaniały Zenit 12xp

Lubię ten widok z okna. Ciągle go 'obfotografowuję', wypadnięcie z okna to moja najbardziej prawdopodobna śmierć. Ten zachód! Te pomarańczowe światło latarni! Ta ulica mokra od deszczu! Pewnie nikt nie rozumie czym się tak podniecam, ale ten widok naprawdę sprawia, że zapominam o całym świecie. Wiele jest takich rzeczy, przy których budzą się we mnie jakieś piękne wspomnienia.. Na przykład opium. Znaczy olejek zapachowy. Wręcz wyczuwa się w nim ciepłe światło świec palonych zimowym wieczorem. Do tego jakaś książka, Moonspell na full i radości nie było końca. Wtedy siadam na parapecie ( który już mi się lekko załamuje.. ) i co chwilę zerkam oczywiście na tą ulicę.. Ehh:)

18:57, nocturna23 , FOTOGRAFIE
Link Komentarze (4) »
sobota, 19 grudnia 2009
Leń.

Witam. Co tu będzie? Prawdopobnie moje rysunki, zdjęcia i jakieś pierdoły. Pewnie przemyślenia. To co będę chciała wywalić z siebie. Na nieszczęście odwiedzających będzie to tu;) 
Leń. Leń. Leń! To mnie prześladuje. Co teraz robię? Noo, piszę tutaj..Ale, ale..wcześniej robiłam porządki w szafie. W końcu święta. Ograniczam się do sprzątania 2 razy w roku + powierzchowne porządki gdy ktos przychodzi. I git. Ale trza się wziąść w garść. Mam pomysł. I realizować mi się go nie chce. Ale mi się zachce. Takie przedwczesne postanowienie noworoczne:) 
***
A tak wogóle to mam na imię Agnieszka.

16:38, nocturna23 , RÓŻNE
Link Dodaj komentarz »